Eğitim Oyunları

kitap-eo1EĞİTİM OYUNLARI kitabımız ile ilgili web sitemiz açıldı; http://www.egitimoyunlari.biz/

Türkiye geliştikçe eğitimin önemi de artıyor, buna paralel olarak hem kurumsal eğitimlerin hem de bu eğitimleri hazırlayan ve sunan eğitmenlerin sayısı hızla artmaya devam ediyor. TUİK verilerine göre Türkiye’de 10 ve üstü çalışanı olan kurumların %32’si çalışanlarına mesleki eğitim veriyor.  Kurumsal eğitimlerde en önemli konu ise eğitimlerin etkinliği; işte bu kitap, tam da eğitmenlerin etkinliklerini arttırmak, eğitimleri daha eğlenceli ve kalıcı hale getirmek için tasarlanmış 70 eğitim oyununu içeriyor.

Eğitim Oyunları, 14 yıl kişisel ve yönetsel gelişim konularında farklı sektörlerde eğitim veren Gülbeniz Akduman ve verdiği eğitimlerin daha etkili ve eğlenceli olması isteğiyle taradığı yabancı kaynakların, kültürel ve iş yapış şekli olarak Türklerinkine uygun olmaması sebebiyle bu alanda uygulamalar geliştiren Zeki Yüksekbilgili’nin birikimlerinden oluşuyor.

Eğitmenlerin sadece anlatan ve uygulayan taraf olduğunda eğitim veriminin düştüğüne inanan Gülbeniz Akduman ve Zeki Yüksekbilgili, eğitmen olarak katılımcıların hoş vakit geçirmelerini ve aktif katılımı sağlamaları için temalara ayrılmış 70 eğitsel oyun hazırladı. Kitapta oyunların amaçları, uygulama alanları, süresi, tavsiye edilen kişi sayısı ve gerekli malzemelerle birlikte nasıl oynandığını anlaşılır şekilde anlatılıyor.

Yüksekbilgili Eğitim ve Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir